telkide ja varjualuste müük

ERINEVUS aitab ERISTUDA

Pakume müügiks innovaatilisi ja väga omanäolisi ent äärmiset praktilisi ja silmatorkavaid telke üritustele, varjualuseid ja markiise.


Markiisid on disainitud ja toodetud Hollandis, silmas pidades kõiki Euroopa Liidus kehtivaid turvalisuse ja kvaliteedi standardeid (katete tuleohutus sertifikaat DIN 4102 B1, M2, TÜV, ankurdamise ettekirjutused, tuultele vastupidavuse arvutused, konstruktsioonile riputamise koormustaluvuse arvutused, jne).

Omanäoline kupli kuju pakub vaheldust traditsioonilistele telkidele ja aitab eristada Teie toodet või kujundada omanäoliseks Teie sündmuse.
Kõiki ehitisi iseloomustab omanäoline stiil ja disain - sujuvad ümarad jooned ja jõuline viimistletud toruraam. Karkass on toodetud erilisest 6082T6 alumiiniumist, mis tagab tugevuse ja tuntava kerguse paigaldamisel. Raami torude ühenduskohtad on tehtud galvaniseeritud terasest, mis tagab raamile pika eluea, vastupidavuse ja kvaliteetse kokku sobivuse.
Jäikuse ja struktuuri tugevuse tagavad ka merenduses kasutust leidvad roostevabast terasest lihtsalt kasutatavad kiirkinnitustega trossid. Samuti on merendusest - täpsemalt purjetamisest - inspireeritud ülikvaliteetsed kattematerjalid.
Katteid on võimalik tellida nii klassikaliselt ühes toonis (väga palju erinevaid värve) kui ka digitaalselt printida kõrge resolutsiooniga omanäolises korporatiivset identiteeti peegeldava kujundusega.
Samuti on võimalik tellida ka toruraami Teile sobivas toonis - värvitakse kvaliteetsete  pulbervärvidega.

Lihtne ja läbimõeldud konstruktsioon tagab kiire paigalduse ja võtab vähe ruumi nii ladustamisel kui ka transportimisel.
Vajadusel saab telke spetsiaalset vahetükki kasutades omavahel ilmastikukindlalt ühendada, et katta veelgi suuremaid alasid.